Het gezelligste 7 tegen 7 toernooi van Langedijk

  • Team treten und hacken

    Matthijs de Graaf (A), Danny Duijs, Chick van matthijs de graaf, Max de Boer, Matthijs Veenstra , Groot mannelijk talent, Nick Peters, Groot vrouwelijk talent

  • die Eisbären

    nout de geus (A), jill nan, jan tauber , marit de geus , sem de jong, jesse bogers , max smit , juliette wijman, sam kliffen

  • Die Tauben

    Jesse kooij (A), Maryssa Ketelaar , Ivar Spek, Thom Schuffele , Jack Stoop, Nils Hof, Max van Stralen, Kees Langedijk

  • Müller und völler

    Ruud van Scheijen (A), Femke molenaar, Rob molenaar, Bart Henselmans, Pim molenaar, Rob Haanstra , Jaap molenaar

  • Parken den bus

    Rick (A), Roy, Pim, Freek, Joel, Lotte, Iris

  • Die dumme laufers

    Rik molenaar (A), Danny konijn, Mike molenaar, Jacco marcus, Sammy bakker , Scott nan, Lynn bakker, Demi hageman

  • Mit fingerspitzengefühl

    Niels (A), Paul, Pat, Droef, Peacock, Lianne Sneekes, Trabelsi

  • Uber links Uber rechts

    Jan (A), Karin , Dirk , Gertjan, Bas , Henk, Tom

  • Blut, Schweiss und Tranen

    Piet de Geus (A), John Wijman, Andre Bakker, Niels Mammen, Simon Masteling, Ron Zut, Romee Mammen, Cees Boon

  • FC Toidverdroif

    Jack (A), Bastiaan, Koen, Maarten, Tom, Sander, Thijs, Sietse, Anouk, Stan, Timon

  • Feste und feieren

    Jeroen Beemsterboer (A), Ramon bankersen, Daniel beers, Michel heidsma, Pepijn van de zonbrouwer, Ruud slink, Marco de gier, Bianca biersteker

  • FC Lahm

    Christian Frank (A), Joey Rispens, Maikel Sprenkeling, Merlijn de Graaf, Jacob Kaas, Nick Grootjes, Erwin Boos, Teun Hink , Mark Roosjen, Lars Potveer

  • Der totale krieg

    Mike Bakker (A), Jasper Lammes , Jauke Bruin, Jelle Wokke, Matjeu Witte, Esmee Sander, Birthe Bruin

  • Mehr Pils

    Dennis (A), Nick , Tabbe , Ieuan , Lars , Björn , Pim , David , Vrouw 1, Vrouw 2

  • FC Gibt es noch wein?

    Jeffrey Rispens (A) (A), Dave Kalverboer, Igor Klanderman, Nino Gobets, Freek Gobets, Nick Hofman, Ole Vollbehr, Rick Dekker, Lotte Winder

  • RMT!

    Conjo Quelly (A), Rillez , Dancing Djibber, Hoollie, Braggie, Teunes, Maddy, Naomi, Sammy, Sab, Pelle

  • FC Yebaaa

    Miel (A), Juron , Thiery, Sanne, Jet, Thomas, Inez

  • Familien Feller

    Martijn Feller (A), Tim Feller, Tessa Feller, Kas Feller, Sophie Feller, Rene Feller, Kees Feller, Tim Stoffelsen, Tom de Bakker, Wim Heinis

  • Das Jugendlich

    Britt Smit (A), Romee Mammen, Nina Kardinaal, Milou de Groot, Tjeerd Koenis, Mike Kramer, Luca Zut, Stijn duijs, Marc Nelis

  • Der Untergang

    Joost Brink (A), Geert Koopman , Jim Duys , Sammy Heidsma , Frank Kramer , Diona keppel, Lennart Mol

  • Der Alte

    Bart Tuijnman (A), Coen Swager, Bert Baron (elftalbegeleider), Marko Post, Frank Verburg (keeper), Jimmy Tuijnman, Mitch Jongens, Erik-jan Kistemaker (C), Arne Siewertsen, Marjes Kistemaker, Brigitte Verschoor, Isabel Tromp, Jan Kramer (trainer/coach), Rogier Visser

  • Das Bierkaai

    Bart Noordhoek (A), Joris, Lisa de Rooij, Hilco, Legend, Johan Ba, Beavis, Sacha de Rooij

  • WH schöne Arbeit

    Kai Botman (A), Carlien Wabeke, Lasse Botman, Bob Tesselaar, Thomas Botman, Sem Dekker, Anouk Vossen, Luuk Goudsblom

  • Das Duijssen

    Ruud (A), Rene, Pieter, Dick, Jan, Tinus, Aad, Nees, Andrea