Het gezelligste 7 tegen 7 toernooi van Langedijk

Speelschema







Poulewedstrijden

  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 11:30 A A Das Duijsen Das Bierkaai
  • 11:30 B B Die Eisbären Die Tauben
  • 11:30 C C Der Totale Krieg Fc Lahm
  • 11:30 D D Feste und Feieren Mit Fingerspitzengefuhl
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 11:45 A E WH Schöne Arbeit RMT!
  • 11:45 B A Der Alte Familien von Feller
  • 11:45 C B The Green army ft Bimma Das Jugendlich
  • 11:45 D C Team treten und hacken Mehr Pils
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 12:00 A D Müller und Völler Uber Links Uber Rechts
  • 12:00 B E Fc Gibt es noch Wein Fc Toidverdroif
  • 12:00 C A Blut,Schweiss und Tranen Das Duijsen
  • 12:00 D B FC Yebaaa Die Eisbären
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 12:15 A C Parken den Bus Der Totale Krieg
  • 12:15 B D Der Untergang Feste und Feieren
  • 12:15 C E Die Dumme Laufers WH Schöne Arbeit
  • 12:15 D A Das Bierkaai Der Alte
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 12:30 A B Die Tauben The Green army ft Bimma
  • 12:30 B C Fc Lahm Team treten und hacken
  • 12:30 C D Mit Fingerspitzengefuhl Müller und Völler
  • 12:30 D E RMT! Fc Gibt es noch Wein
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 12:45 A A Familien von Feller Blut,Schweiss und Tranen
  • 12:45 B B Das Jugendlich FC Yebaaa
  • 12:45 C C Mehr Pils Parken den Bus
  • 12:45 D D Uber Links Uber Rechts Der Untergang
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 13:00 A E Fc Toidverdroif Die Dumme Laufers
  • 13:00 B A Das Duijsen Der Alte
  • 13:00 C B Die Eisbären The Green army ft Bimma
  • 13:00 D C Der Totale Krieg Team treten und hacken
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 13:15 A D Feste und Feieren Müller und Völler
  • 13:15 B E WH Schöne Arbeit Fc Gibt es noch Wein
  • 13:15 C A Das Bierkaai Familien von Feller
  • 13:15 D B Die Tauben Das Jugendlich
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 13:30 A C Fc Lahm Mehr Pils
  • 13:30 B D Mit Fingerspitzengefuhl Uber Links Uber Rechts
  • 13:30 C E RMT! Fc Toidverdroif
  • 13:30 D A Blut,Schweiss und Tranen Der Alte
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 13:45 A B FC Yebaaa The Green army ft Bimma
  • 13:45 B C Parken den Bus Team treten und hacken
  • 13:45 C D Der Untergang Müller und Völler
  • 13:45 D E Die Dumme Laufers Fc Gibt es noch Wein
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 14:00 A A Das Duijsen Familien von Feller
  • 14:00 B B Die Eisbären Das Jugendlich
  • 14:00 C C Der Totale Krieg Mehr Pils
  • 14:00 D D Feste und Feieren Uber Links Uber Rechts
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 14:15 A E WH Schöne Arbeit Fc Toidverdroif
  • 14:15 B A Das Bierkaai Blut,Schweiss und Tranen
  • 14:15 C B Die Tauben FC Yebaaa
  • 14:15 D C Fc Lahm Parken den Bus
  • Begintijd Veld Poule Thuisploeg Uitploeg
  • 14:30 A D Mit Fingerspitzengefuhl Der Untergang
  • 14:30 B E RMT! Die Dumme Laufers
  • Kwart Finales

    • Tijd Veld Thuisploeg Uitploeg
    • 14:40 - 14:55 A Winnaar poule A Winnaar poule B
    • 14:40 - 14:55 B Winnaar poule C Winnaar poule D
    • 14:40 - 14:55 C Winnaar poule E Beste 2e plaats
    • 14:40 - 14:55 D Beste 2e plaats Beste 2e plaats

    Halve Finales

    • Tijd Veld Thuisploeg Uitploeg
    • 15:00 - 15:15 A Winnaar A-B Winnaar C-D
    • 15:00 - 15:15 B Winnaar E-2e Winnaar 2e - 2e

    Finale

    • Tijd Veld Thuisploeg Uitploeg
    • 15:20 - 15:35 A Winnaar A veld Winnaar B veld